Eğlencenin adresi Westpark AVM oldu

Eğlencenin adresi Westpark AVM oldu

23 Nisan coşkusunu tüm Nisan ayına yayan Westpark’ta çocuk bayramı rengârenk görüntülere sahne oldu. Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba öncülüğünde kurulan Şifa Veren Sesler Çocuk Korosu, 21 Nisan Pazar günü Westpark Outlet’te konser verdi. Çocuk Şenliği programı dâhilinde sahne alan koronun şefi Türk Sanat Müziği sanatçısı Gökçe Eriş, uzun bir hazırlık dönemi geçiren 30 kişilik minik koronun İzmirlilerle bir kez daha buluştuğu için mutluluk duyduğunu belirtti.

23 Nisan günü ise minikler, balon katlama atölyesinden mini konsere, marangozluk atölyesinden hareketli papağan atölyelerine kadar düzenlenen aktivitelerle dolu dolu bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da 3 gün sonra düğünü olacak oğlunun düğün davetiyesini dağıtmak için akrabalarına giden baba Mehmet Mustafa Çiftçinin (56) kullandığı otomobil, önce bir TIR'a ardından da hafif ticari araçla çarpıştı. Zincirleme kazada Mehmet Mustafa Çiftçi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber