Elektrik direklerinin kötü görünümüne son

Elektrik direklerinin kötü görünümüne son

Uşak Belediyesi ile Osman Gazi Elektrik Dağıtım Şirketi (OEDAŞ) işbirliğiyle, Uşaklıların uzun zamandır şikayetçi olduğu binalara yakın elektrik hatları yer altına alınacak.Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ile OEDAŞ Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Turan’ın imzaladığı protokole göre; Aybey, Elmalıdere, Sarayaltı, Bozkurt, Işık ve Kemalöz mahallelerinde kazaların meydana gelmesine sebebiyet veren elektrik hatları yer altına alınacak, direkler kaldırılacak. Proje ile hem tehlike bertaraf edilecek hem de direkler nedeniyle oluşan kirli ve karmaşık görüntü yerini güzel ve açık bir şehir görseline bırakacak. Başkan Çakın, “Uşak’ın güzelleşmesi adına va vatandaşın taleplerinin yerine getirilmesi için çalışıyoruz” dedi.

Berberi 'kadına neden baktın?' diyerek dövdülerAdıyaman'da, erkek kuaförü Hasan Hekimoğlu, iş yerine gelen şüpheliler tarafından bir kadına baktığı iddiası ile sopalarla dövüldü.
Böyle inat görülmedi.Aydın’ın Germencik ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı. Kazanın aynı gişeden daha önce geçmek isteyen iki aracın gişeye aynı anda dalması sonucu medyana geldiği öğrenilirken, kaza yapan araç sürücüleri ile içerisinde bulunan gençlerin de arkadaş olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber