En son modeller fuarda

En son modeller fuarda

Shoexpo-45. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı açıldı. Organizasyon, gelecek sezonun gözde modellerini Türkiye ve yurtdışından sektör profesyonelleriyle 26 Nisan’a kadar buluşturuyor.

Shoexpo-45. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, ayakkabı sektörünü fuarizmir’de bir araya getirdi. Yarına kadar devam edecek Shoexpo İzmir, üç gün boyunca hem Türkiye hem de yurt dışından gelecek ziyaretçilere ev sahipliği yapacak. Açılışta konuşan İzmir Büyükşehir Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir’deki sektörlerin istediği noktaya ulaşması açısından fuarizmir’in önemli bir rol üstlendiğini belirtti, “Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer öncülüğünde mevcut fuarları büyütmek istiyoruz. Bu yıl fuara 96 firma katılıyor. Bu yeterli değil. Bu rakamı artıracağız. Fuarizmir’i 365 gün yaşayan bir alana dönüştüreceğiz” dedi. İzmir’in fuarlar şehri olduğunu söyleyen İzmir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Yalçın Ata, ihtisas fuarlarının 45’incisinde kendilerini dünyaya tanıttıklarını anlattı. Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Erkan Zandar da, “E- ticaret ve e ihracatın yanına e- fuarcılık da katılmalı. Döviz kazandıracak çalışmaları destekliyoruz, tanıtım çalışmalarına devam ediyoruz Bu yıldan itibaren milli katılımın yapılmadığı Kanada, Japonya gibi ülkelerde info stantları açacağız” diye konuştu.

38 ülkeden alım heyeti

İzmir Esnaf ve Sanatkârları Odaları Başkanı Zekeriya Mutlu da “Fuarlardaki ziyaretçiler alışveriş yapmalı, katılımcılar satış yapmalı, bağlantılar kurulmalı. Geçen yıla göre katılımcı sayısında düşüş var. Bu düşüşü incelemek lazım. Şimdi artık insanlar fuarlara gelmiyor. Sana müşteri gelmiyorsa sen ona gideceksin” ifadesini kullandı. İZFAŞ tarafından organize edilen Alım Heyeti programında, ikili görüşmelerle ticaret hacmi artırılacak.

38 ülke ve 400’ün üzerinde yabancı satın alımcı, katılımcıların modellerini inceleyerek satın alabilecek.

Birlikte yaşadığı kadını demir çubukla öldüresiye dövdü!Antalya’da, 2 çocuk babası Ali Y. (30), birlikte yaşadığı Serpil Ü.'yü yüzmek için gittikleri deniz kenarında, demir çubukla bayıltana kadar dövdü. Gözaltına alınan Ali Y., "Başıma demir çubukla vurdu. Çok sinirlendim ben de dövdüm" dedi.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber