Engellilerin saç şovu

Engelli Genç ve Kadınları Destekleme ve Eğitim Derneği’nin açtığı Güzellik Uzmanlığı Kurslarına katılan kursiyerler, İzmirli kuaför Harun Cici ile birlikte saç ve makyaj şov yaptı.

Engellilerin saç şovu

Engellilerin sunduğu saç şovda Türk Bayrağı’nın Ayyıldız’ı ile Denge anlamına gelen Kırım’ın simgesi “Tarak Damga” saçlarda uygulandı. 3’ncü Karadeniz Tanıtım Günleri etkinliği içinde yer alan Ege Tüm Engelliler Çevre ve Kültür ve İşletme Kooperatifi’nin çatısı altındaki Engelli Genç ve Kadınları Destekleme ve Eğitim Derneği kursiyerlerinin “Engel Gören Var mı” etkinliğindeki görsel şölen ilgi ve beğeniyle izlendi.

Antalya'da kırmızı alarmMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Antalya'da 6 ilçe için verdiği 'kırmızı' uyarıdan sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü'nde tüm izinler iptal edildi. Her iki kurum izinde olan personelini de yarın göreve çağırdı.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber