ESHOT şoförüne zincirli saldırı

Konak’tan Zeytinalanı’na ESHOT otobüsüyle son sefer için yola çıkan Hasan Öncel, Asansör Durağı’nda bir yolcu aldı.

ESHOT şoförüne zincirli saldırı

Alkollü olduğu öne sürülen erkek yolcu, ağır hareketlerle bindiği otobüste, şoför Öncel’e küfür edip arkaya oturdu. Liman Reis Durağı’nda Öncel, başka bir yolcuyu almak için kapıyı açınca, eline zincir dolamış adam yüzüne vurmaya başladı. Arkada daha önce şoförle tartışan yolcu da gelip yumrukladı. Zincirle Öncel’i yaralayan iki yolcu otobüsten inip kaçtı. 10 gün iş göremez raporu alan Öncel, ilk binen yolcunun telefonla mesaj atıp zincirli arkadaşını çağırdığını öne sürdü. Polisin Narlıdere’de evlerinde yakaladığı iki zanlının daha önce de bir ESHOT şoförünü dövdükleri ortaya çıktı. Sanıklar tutuksuz yargılanacaklar...

10 günlük bebek bulundu
İzmir’in Çiğli İlçesi Evka-5 Semti’nde akşam saatlerinde, yaklaşık 10 gün önce dünyaya geldiği tahmin edilen bir erkek bebeğinin kundaklanmış olarak sokağa bırakıldığını gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Polis, bebeğin kim ya da kimler tarafından bırakıldığını belirlemek için çalışma başlattı. Talihsiz bebek ambulansla İzmir Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı, tedavi altına alındı.

Kamyonet park halindeki araçlara çarparak durabildiArdahan’da meydana gelen trafik kazası güvenlik kameralarına yansıdı. Kent merkezinde kontrolden çıkan kamyonet, park halindeki araçlara çarparak durabildi.
14 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber