Fırtına geri döndü!

Fırtına geri döndü!

Geçen hafta İzmirlilere zor anlar yaşatan şiddetli rüzgar yine kenti vurdu. Yükselen dalgalar nedeniyle Kordon boş kaldı, vapur seferleri durduruldu. Devrilen ağaçlar ve uçan tabelalar maddi hasar yarattı.

İzmir’de, saatteki hızı 75 ile 90 kilometre arasında değişen şiddetli rüzgar, halka zor anlar yaşattı. Bornova 3’üncü Sanayi Sitesi’ndeki bir binanın tabelasından kopan demir parçası, yoldan geçen bir otomobilin ön camına düştü. Olayın şokuyla kendinden geçen sürücü, ikisi park halinde olan üç otomobile çarptı. Yaralanan sürücü Ege Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Balkon duvarı çöktü

Bayraklı Özkanlar Mahallesin’deki bir parkta ise, yaklaşık 15 metre boyundaki ağaç devrildi. O sırada parkta kimsenin olmaması olası bir faciayı önledi. Rüzgarın sürüklediği Kızılaya ait bir giyim bağış konteyneri de otomobile çarparak durabildi. Karşıyaka ilçesindeki Gümüşpala Mahallesi’nde de bir evin balkon duvarı çöktü.

Üreticiye uyarı

Fırtına Manisa’nın Turgutlu ilçesinde de etkili oldu. Çatılardan kiremitler ve güneş enerjisi panelleri yollara uçtu, elektrik telleri koptu, araçlarda maddi hasar meydana geldi. İzmir Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü, şiddetli fırtına nedeniyle sıcaklıkların düşeceğini ve İzmir, Manisa, Balıkesir’in iç ve doğu kesimlerinde kuvvetli zirai don riskinin bulunduğunu açıkladı.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber