Fuhuş operasyonu!

Ödemiş’te, yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırıldığı belirlendi. Operasyonda, 44 bin 690 lira ile 3 bin 34 dolar ele geçirildi

Fuhuş operasyonu!

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, istihbarat çalışmasıyla Fakülte Caddesi’ndeki tadilatı yapılan metruk evlerde yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırıldığını belirledi. Fuhuş yapılan evler ile fuhuş yaptıran ve yapanlar tek tek tespit edilip, yaklaşık iki ay süreyle teknik ve fiziki takibe alındı. Şebeke yöneticilerinin telefon görüşmeleri fuhuş trafiğini ortaya çıkardı.

Yabancı uyruklu

Fuhuş şebekesinin hiyerarşik yapısı ve iletişimin şeması tespit edilip, yeterli delillere ulaşılmasının ardından geçen 21 Şubat’ta operasyona başlandı. Operasyonda 8 kişi ve yabancı uyruklu 3 kadın gözaltına alındı.

Hepsi kayıt altında

Aramalarda, fuhuştan elde edildiği belirlenen 44 bin 690 lira ve 3 bin 34 dolar, 4’ü ruhsatsız 6 pompalı tüfek, 3 kurusıkı tabanca, 8 cep telefonu, tapu evrakları, banka dekontları, hesap cüzdanları, fuhuşa ait kayıtların tutulduğu defterler ve not kâğıtları ele geçirildi.

SpaceX roketi Starship, test sırasında patladıStarship Mk1 uzay aracı prototipi, Çarşamba günü Teksas'taki Boca Chica test sahasındaki basınç testi sırasında patladı.
21 Kasım 2019 Magazin Bülteni21 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber