Geç kalınırsa tedavi zorlaşır

Geç kalınırsa tedavi zorlaşır

Özel Egepol Hastanesi Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Tufan Özdem, romatizmal hastalıklarda ilk belirtiler ortaya çıktığı andan itibaren tanıyı koyup tedaviye başlamak gerektiğini söyledi. Geç kalınan vakalarda eklemlerde şekil ve hareket bozukluklarının ortaya çıktığını ve durumun tedaviyi zorlaştırdığını belirten Özdem, “Hastalıkların erken döneminde ilaç tedavileri planlanıyor. Akut belirtiler ve ağrı, şişlik gibi belirtiler kontrol altına alındıktan sonra fizik tedavi ve rehabilitasyona başlamak gerekiyor” dedi.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber