Genç girişimcileri Ege’ye davet etti

Genç girişimcileri Ege’ye davet etti

Ege Teknopark, Ege Üniversitesi (EÜ), nüvEGE Kuluçka Merkezi ve EÜ EBİLTEM-TTO’nun deneyim, yetkinlik ve altyapılarını bir araya getiren bir ön kuluçka programı olan BİGG-Ege, yeni dönemde başarıyı birlikte yakalayacağı yeni girişimci adaylarını arıyor. Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, “Genç girişimcilere mentorluk, iş planı hazırlama, girişimcilik kampları, eğitimler ve ön kuluçka hizmetleri sağlıyoruz. TÜBİTAK, Genç Girişim Programı ile teknoloji girişimcilerini geri ödemesiz 200 bin lira hibe desteği veriyor” dedi. Programla ilgili detaylı bilgi “www.biggege.org” adresinde.

Kaybolan dağcıları arama çalışmalarında drone desteğiUludağ'da, 1 Aralık Pazar gecesi zirve tırmanışı yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan (31) ve Efe Sarp'ı (37) arama çalışmaları, 8'inci günde de sürüyor.
Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber