‘Gençler baş aktör’

AK Parti İzmir milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı “Gençler siyasette figüran değil, baş aktör olacak” dedi

‘Gençler baş aktör’

Ak Parti İzmir milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Konak İlçe Başkanlığı’nda kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi, ‘Kesintisiz çalışın’ çağrısı yaptı. Çankırı, ardından Konak’ta yüzlerce esnafla tek tek görüştü. İzmirlinin sıkıntılarını dinleyen Çankırı, Konak sakinlerinden destek istedi. Ardından Konak Emniyet Müdürlüğü’nde polis memurlarını ziyaret ederek şimdiden bayramlarını kutladı, “Bizim kutlamamız 24 Haziran’da olacak. Seçimde alacağımız sonuç bizim bayramımız olacak” dedi.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İzmir İl Temsilciliği’nin geleneksel kardeşlik iftarına da katılan Çankırı, “Partimiz ekonomi, sosyal güvenlik ve eğitim başta olmak üzere pek çok alanda gençlerin önünü açtı. Siyasette gençliği nesne ya da figüran değil, siyasetin öznesi ve baş aktörü olarak gören partimiz, milletvekili seçilme yaşını da 18’e düşürdü. Bizim umudumuz; hür düşünebilen, diploma, sertifika peşinde değil ilim irfan peşinde koşan gençliktedir. Bugüne kadar darbelerle, bürokratik kısıtlamalarla ülkemiz birçok neslini kaybetti” diye konuştu.

Raylara düşen kadın trenin altında kalarak hayatını kaybettiAnkara’nın Polatlı ilçesinde iddiaya göre dengesini kaybedip tren raylarına düşen bir kadın, trenin altında kalarak hayatını kaybetti.
21 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber