‘Geri kalmışlık sona erecek’

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı Ali Aslan, MHP İlçe Teşkilatı ve mahalle başkanları ile bir araya geldi.

‘Geri kalmışlık sona erecek’

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı Ali Aslan, MHP İlçe Teşkilatı ve mahalle başkanları ile bir araya geldi. Cumhur İttifakı’nın adayı Aslan, “Bayraklı’yı bu geri kalmışlık durumundan kurtaracağız. Eskiden diğer partilerden bize yanaşmayan, tokalaşmayan kardeşlerimiz vardı ama bu kez öyle olmadı. Herkes bıkmış, değişim istiyor” dedi. MHP Bayraklı ilçe Başkanı Mehmet Aydın ise, “Kentgin en güzel ilçesine yıllardır hançer vuruldu. AK Parti Büyükşehir adayı Nihat Zeybekci ve Aslan bizim kabulümüz, pazara kadar değil mezara kadar yanınızdayız” diye konuştu.

Av tüfeğiyle dehşet saçtılarAdıyaman'da 3 katlı eve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından otomobilden av tüfeği ile ateş açıldı. Saldırıda yaralanan olmadı.
Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber