‘Girişimci ruhunuzu sakın kaybetmeyin’

‘Girişimci ruhunuzu sakın kaybetmeyin’

İzmir İş Kadınları Derneği’nin girişimcilere yol gösterip destek olmak amacıyla başlattığı ‘Genç İZİKAD Projesi’ devam ediyor. Altı grup ve üniversite son sınıfta okuyan 15 öğrencinin katıldığı proje süreci boyunca; kişisel gelişim, sosyal medya, proje yazılım gibi eğitimler ve mentorluk desteği verildi. Son olarak aralarında İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şerife Eren, Kişisel Gelişim Uzmanı İkbal Kaya, Hırvatistan İzmir Fahri Konsolosu Candan Çorbacıoğlu, Provis Bilişim Sistemleri Sahibi Çetin Ayla, TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysel Öztezel, Dr. Canan Arıkbay ve Doç. Dr. Engin Deniz Eriş’in yer aldığı jüri üyeleri dereceye giren iş fikirlerini belirledi.

Katılımcı gençlere “Girişimcilik bir ruhtur, o ruhu kaybetmeyin” diyen İZİKAD Başkanı Huriye Serter, “Hepiniz gönlümüzün birincisisiniz. İZİKAD’ın kapıları her zaman size açık olacak. Umarım hepiniz iş fikirlerinizi hayata geçirir ve başarılı olursunuz” şeklinde konuştu.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber