‘Gizli Çiçek’ geri dönüyor

‘Gizli Çiçek’ geri dönüyor

İzmir’in bir dönem kolonyalar şehri olarak anılmasına neden olan Altın Damlası-Gizli Çiçek rekabetinin baş kahramanlarından Aktaş Kolonyaları uzun zaman sonra tekrar İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerini alacak. Kemeraltı’ndan çıkan ve İzmir’e mal olan markalardan biri olan Aktaş Kolonyaları, Kemeraltı Sokağı‘nda stant kiraladı. Kemal Kamil Aktaş’ın kurucusu olduğu marka o dönem Süleyman Ferit Bey’in Altın Damlası ile girdiği tatlı rekabet sonucu İzmir’e özgü kokuların zenginleşmesine katkıda bulunmuştu.

"Barış Pınarı Operasyonuna ara vereceğiz, bu bir ateşkes değildir"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence arasında Ankara'da yapılan görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu. Mevlüt Çavuşoğlu: "PKK/YPG'nin 120 saat içinde çıkması için Barış Pınarı Operasyonuna ara vereceğiz, bu bir ateşkes değildir."
Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber