Gönenli minik okçular şampiyonaya hazırlanıyor

Balıkesir’in Gönen ilçesinde minik okçular, 25-27 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Minikler Türkiye Okçuluk Şampiyonası’na hazırlanıyor.

Gönenli minik okçular şampiyonaya hazırlanıyor

Balıkesir’in Gönen ilçesinde minik okçular, 25-27 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Minikler Türkiye Okçuluk Şampiyonası’na hazırlanıyor. Türkiye Okçuluk Federasyonu 2019 faaliyet raporunda yer alan şampiyona da ter dökecek olan minik okçular, antrenörleri gözetmenliğinde idman yapıyorlar. Minik okçuların antrenörü İbrahim İnan, “Gönen Okçuluk Kulübü olarak Minikler Şampiyonası’na 10 sporcu 1 antrenör olarak katılacağız. Sporcularımız Türkiye Şampiyonası’nda derece yaparak Milli Takım kampına girebilmek için ter dökecek. Başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Bakan Kurum: Toplamda 1611 konut 4 otel inşaatı durdurulmuşturÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bodrum'un kıyı ve koylarında incelemelerde bulundu.
Onur Dilber'den 'Seksenler' müjdesiAltı sezon boyunca ekranlarda yer alan 'Seksenler’ dizisinde 'Rıza Komiser’ karakterine hayat veren Onur Dilber’den müjde geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber