Geri Dön

Göz Göz nihayet

Göz Göz nihayet

Sarı kırmızılılar Adana Demirspor’u Jahovic (2) ve Lokman’ın golleriyle 3-2 mağlup etti. Bu sonuçla Göztepe puanını 46’ya yükseltti

Yılmaz Hoca, elindeki malzemeden her maç yeni bir karışım sürüyor alana...

Ne diyelim. Dene gör yöntemi...

Bu haftaki kaptan da Halil Akbunar. Takım tempolu giriyor oyuna. Erken gole ulaşma isteği gözleniyor. Özellikle Tayfur hırslı, yırtıcı, delici. Hakan ona eşlik ediyor.

Adana Demir’in istikrar anıtı solbek Oğuzhan yok. Onun yerinde Serkan biraz eğreti duruyor. Bu arada takımın kralı Pote, iki kez sol ayakla yokluyor Günay’ın kalesini.

İlk yarının ortalarına doğru yavaşlıyor, standart konumuna dönüyor Göztepe. O arada da Jahovic net pozisyonu dışarıya aşırıyor. İlk yarı eşitlikle biter diyerek sinirli sinirli söylenirken, Hakan-Tayfur-Jahovic üçlemesi, skor tabelasını değiştiriyor. Takım kendine geliyor, tribünler şenleniyor.

İkinci yarının hemen başı. Leo müthiş bir koşuyla bitmiş atağı diriltiyor. Korner. Lokman kafayı çakıyor, tabelayı ikiliyor.

Ohhh ne güzel değil mi?

Hayır değil. Tiego santradan Günay’ı avlıyor. Üstüne bir de karşı karşıya dışarı vuruyor.

Ne demişler. Şeytan azapta gerek.

Göztepe’ye çok yakışıyor bu benzetme. İkinci yarı soluksuz izleniyor. Top iki kale arasında mekik dokuyor. Bu yarıda Leo-Halil ikilisi sol kanadın tozunu atıyor. Tayfur’un kazanma isteği zirve yapıyor. Jahovic centilmenlere özgü zarif bir tavırla tabelayı çoğaltıyor.

Ohhh derin bir soluk. Hayır yine olmuyor. Göztepe attıkça yemeye devam ediyor.

Neyse ki, bu 3 puan yine de ilaç gibi geldi...

Umalım kesintiye uğramasın.

Tarihi kemere taş hırsızları dadandıİstanbul Bayrampaşa'da bulunan Yıldırım Mahallesi'nde bulunan 1790'da yapımına başlanıp 1 yıl sonra tamamlanan 229 yıllık tarihi Ali Paşa Kemeri'ne taş hırsızları dadandı. Zaman içinde çevresine yapılan otoyollar yüzünden var olma mücadelesi veren definecilerin de hedefindeki kemer gün geçtikçe yok oluyor.
15 Aralık 2019 Magazin Bülteni15 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber