GÖZTEPE’DE FİLM KOPTU

PTT 1. Lig’de geride kalan 6 haftada sadece bir galibiyeti bulunan Göz Göz’de, taraftarların Hüseyin Kalpar’a olan inancı tamamen tükendi. Dün sosyal medyadan yayınlayan bir ankete katılan Göztepeli taraftarların büyük çoğunluğu, tecrübeli teknik adamın takımdan ayrılması gerektiği yönünde oy kullandı

GÖZTEPE’DE FİLM KOPTU

Torku Konyaspor’la kendi evinde 0-0 berabere kalarak kan kaybını sürdüren Göztepe, Ankaragücü ve Adana Demirspor’un haftayı galibiyetle kapatmasının ardından bir kez daha son sıraya inmenin şokunu yaşarken, sarı kırmızılı taraftarların Hüseyin Kalpar’a olan inancı da tükendi. T. Konyaspor maçının ardından istifa seslerinin yükseldiği sarı kırmızılı ekipte, taraftarlar dün sosyal medya üzerinden bir anket yaptı. Yaklaşık bin taraftarın katıldığı ankette “Hüseyin Kalpar gitmeli mi?” sorusu soruldu. Göztepeli taraftarların 810’u “gitmeli” derken, sadece 79 taraftar “kalmalı” yönünde oy kullandı.

“Taraftarımızı üzüyoruz”

Hedef tahtasına oturtulan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, yorum yapmazken, yönetici İsmail Hakkı Gül, taraftarı çok üzdüklerini belirterek şöyle konuştu: “Seyirci ortalamamızın her hafta düştüğünü görüyoruz. Amatör kümede olduğumuz dönemde bile maçlarımıza daha çok taraftarımız gelirdi. Aldığımız mağlubiyetlerin ve ligde bulunduğumuz durumun bizi taraftarımızla ters düşürdüğünü söyleyebiliriz. Fakat acilen toparlanıp, gerçek oyunumuzu oynamamız gerekiyor. ”

Yine aynı kabus mu?

Geçen sezon kötü gidişe bir türlü “dur” diyemeyerek, son haftalarda taraftarına kabus yaşatan Göztepe’de, bu sezon yine aynı duruma düşülmemesi için taraftarın uyarısı var.

İngiltere'de 14 yaşındaki Müslüman kız çocuğuna ırkçı saldırıİngiltere'de 40 yaşındaki bir kadın, bir yolcu otobüsünde 14 yaşındaki başörtülü kız çocuğuna saldırdı. İslamofobik ve ırkçı hakaretler savuran kadın, kız çocuğunu otobüs dışında darp etti, yerlerde sürükledi. Tüm bunlar olurken, çevredekilerin çoğunun olayı sadece izlemekle yetindiği görüldü.
7 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber