Günaydın Group’ta dostluk kazandı

Lojistik sektöründe hizmet veren Günaydın Group’un çalışanları, İzmir Hilton Fame City’de düzenlenen bowling turnuvasında bir araya geldi.

Günaydın  Group’ta dostluk  kazandı

Lojistik sektöründe hizmet veren Günaydın Group’un çalışanları, İzmir Hilton Fame City’de düzenlenen bowling turnuvasında bir araya geldi. Her yıl organize edilen turnuvada bu yıl 42 takım kıyasıya mücadele etti. Toplam 168 oyuncunun yarıştığı organizasyonda kazanan takım Günaydın Group oldu. Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın, “Sosyal etkinliklere önem veriyoruz” dedi. Takımlara Lidyalılar, Dörtlü Priz, Nevresim Takımı gibi esprili isimler veren şirket çalışanları, Şehit Ömer Halisdemir ve Şehit Fethi Sekin adını da takımlarda kullanarak geceye ayrı bir anlam kattı.

İzmit’te fuhuş baskını! Kıskıvrak yakalandılarİzmit’te, bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine polis ekiplerince operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhşa aracılık ettiği iddia edilen M.S. (31) ve sevgilisi H.A. (47) ile fuhşa zorlandıkları iddia edilen Azerbaycan uyruklu 2 kadın gözaltına alındı.
20 Eylül 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber