Güzelbahçe’de kurslar başlıyor

Güzelbahçe’de kurslar başlıyor

Güzelbahçe Belediyesi her yıl yaptığı yaz kurslarını bu yıl yeni kurslar ekleyerek başlatıyor. Kış sezonunda yapmış olduğu hobi, beceri ve spor kurslarını yaz sezonunda yeni kurslarla devam ettirecek olan Güzelbahçe Belediyesi, 2018-2019 Eğitim öğretim yılının tamamlanmasıyla yaz spor okullarınada başlamış olacak. Spor okullarında, basketbol, voleybol, jimnastik, aerobik, futbol, yoga, tenis ve yüzme dersleri, beceri ve hobi kurslarında ise pratik dikiş, hazır giyim, makrome, iğne oyası, tiyatro ve İngilizce kursları verilecek. Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler 234 2020 (hobi ve beceri kursları için 1519, spor kursları için 1760) numaralı telefondan bilgi alabilecek.

Oğlunu birliğine bıraktı dönüşte kaza yaptıErzincan'da Mehmet Sabri Tunç (65), oğlu Yusuf Tunç'u vatani görevini yapacağı birliğine teslim ettikten sonra dönüş yolunda direksiyon hakimiyetini kaybetti. Takla atan otomobilde gelin Leyla Tunç (26) ile kızı Elif Ebrar Tunç (3) hayatını kaybetti, sürücü, eşi ve 1 torunu yaralandı.
Sivas Katmeri tescillendiSivas yöresine özgü lezzet taşıyan Sivas katmeri, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret alarak tescillendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber