‘Herkes spor yapacak’

‘Herkes spor yapacak’

Balıkesir’i ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Altıeylül ilçesi Gümüşçeşme Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi; pırıl pırıl gençler ve çocuklar yetiştirmek için mücadele edeceklerini belirtti, sporda yeni hamleler yapacaklarını söyledi. Balıkesirspor’un önemli bir takım olduğunu vurgulayan Kasapoğlu, “İnşallah stadı da sizlere layık hale getirmek için 31 Mart’tan sonra çalışmaya başlayacağız. Daha modern bir stadı aşama aşama sizlerin hizmetine sunacağız” dedi. Altıeylül’de her mahalleye semt sahaları yapacaklarını dile getiren Bakan Kasapoğlu, oluşturacakları alanlarda herkesin spor yapacağını kaydetti.

Bakan Kasapoğlu, Bakanlık olarak herkese yüzme öğretme politikalarının olduğunu belirtti, “Altıeylül ilçesi Gaziosmanpaşa ve Bahçelievler’e önce kadınların kullanacağı şekilde iki havuz yapacağız” diye konuştu. Kasapoğlu, Susurluk ilçesinde düzenlenen Sevgi Yürüyüşü’ne de katıldı. l AA-DHA

D-100 Karayolu'nda kaza! Ayak parmakları koptuAvcılar, D-100 Karayolu, Ankara istikametinde seyir halindeki bir otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu aynı yönde iki araca çarptıktan sonra önce takla attı sonra da bariyerlere çarptı. Kaza sonrası bariyerin kapıdan girmesi nedeniyle sürücünün ayak parmakları koptu. Araç içinde kopan parmaklar bulunarak hastaneye götürüldü.
ABD Başkanı Trump: Türkiye'ye tüm yaptırımların kaldırılmasını emrettimABD Başkanı Donald Trump, Türkiye'nin operasyonu bağlamında getirilen yaptırımların kaldırılması için talimat verdiğini açıkladı. Öte yandan ABD Hazine Bakanlığı, 14 Ekim'de Türkiye'ye getirilen yaptırımların resmen kaldırıldığını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber