Hizmet, emekçinin alın teriyle mümkün

Hizmet, emekçinin alın teriyle mümkün

DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, yönetim ile birlikte Konak Belediye Başkan Abdül Batur’u ziyaret etti. Batur’u, yeni görevinden dolayı tebrik eden Sarı, “Emeğe her zaman değer veren, emekçinin yanında olan Batur başkanımızın biz de yanındayız. Konak’ta güzel işlere imza atacağınıza olan inancımız tam” dedi.

Başkan Batur da, “Çalışanlar başımızın tacı. Emeğe bakış açımı herkes bilir. 29 Ekim ve 1 Mayıs ikramiyesini işçimize ilk olarak biz sunduk. Narlıdere’de görev yaptığımız süre içinde hiç grev kâğıdı astırmadık. En iyi hizmet için alın teri döken emekçiler sayesinde çok güzel projelere, başarılara imza atıyoruz. Daha güzel bir Konak’ı her birlikte var edeceğiz” dedi.

Hayvan sevgisiyle sosyal medya fenomeni olduBalıkesir'in Sındırgı ilçesine bağlı kırsal Armutlu Mahallesinde yaşayan 12 yaşındaki Mehmet Kanur, bir günde sosyal medya fenomeni oldu. Sabah saatlerinde video paylaşım kanalında çevresindeki bitki ve hayvanları tanıtan Mehmet Kanur, 2 gün içinde 100 bin takipçiye ulaştı. Kanur, "Hedefim belgesel kanalında çalışmak ve bütün çocukların hayvanları ve doğayı sevmesini sağlamak" dedi.
Yer: İstanbul... Bozuk sileceklere böyle çözüm buldularİstanbul'da yağmur altında ilerleyen otomobilin bozuk sileceklerinin araç içindekiler tarafından iple kontrol edilmesi ilginç görüntüler oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber