İki yıldır Eminem’i çiziyor

BALIKESİR’İN Edremit ilçesinde lise çağlarında hayranı olduğu rap şarkıcısı Eminem’in müzikleriyle 20 yıldır resim yapan ressam Metin Sönmez (37), son 2 yıldır da şarkıcının resmini yapıyor.

İki yıldır Eminem’i çiziyor

BALIKESİR’İN Edremit ilçesinde lise çağlarında hayranı olduğu rap şarkıcısı Eminem’in müzikleriyle 20 yıldır resim yapan ressam Metin Sönmez (37), son 2 yıldır da şarkıcının resmini yapıyor. Sönmez’in hayali, Eminem’le tanışıp yaptığı resmi kendisine hediye edebilmek. Güre’de yaşayan Sönmez, gerçek adı Marshall Bruce Mathers olan ve 90’lı yılların sonunda ‘Eminem’ adıyla tanınan rap yıldızının kendisine ilham kaynağı olduğunu söyledi. Metin Sönmez’in resmettiği ünlüler arasında Türkân Şoray, Hülya Avşar ve Angelina Jolie gibi isimler de var.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber