İşbirliğiyle hızlı çözüm

İşbirliğiyle hızlı çözüm

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Temmuz ayı olağan meclis toplantısında ilçede 2020 yılına kadar doğalgazı olmayan mahalle kalmayacağının müjdesini verdi. Geçen hafta İzmirgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik ile bir araya gelen Başkan İduğ, öngördükleri çalışma modelini anlattı.

Başkan İduğ, “İki aşamalı projeye göre; 2019 yılı sonuna kadar 6 mahallenin doğalgaz bağlantısı yapılacak. Doğalgaz aboneliği alan fakat bağlatmayanlara katkı sağlanacak. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra yollar Bornova Belediyesi tarafından hızla tamir edilecek. Bedelini İzmirgaz ödeyecek. Ayrıca bir koordinasyon kurulu oluşturarak Bornova Belediyesi ile TEDAŞ, Gediz Elektrik, Telekom, İZSU gibi kurumlar arasındaki iletişimi güçlendiren ve sorunları hızlı çözen bir yapı hazırlıyoruz. Bu modelin İzmir’in tamamına yayılması gerekiyor” dedi.

Otopark yüzünden komşusunu vurduNevşehir'de otopark yüzünden çıkan tartışmada komşusu tarafından pompalı tüfekle vurulan kişi ağır yaralandı.
Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber