İşçilerle halay çekti

Buca Belediyesi işçileri, 1 Mayıs’ı coşkuyla kutladı. Kutlamalar kapsamında, Buca Belediyesi’nde örgütlü Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) bünyesindeki Genel İş Sendikası’na bağlı yüzlerce belediye çalışanı ellerinde pankartlarla belediye binasına kadar yürüdü

İşçilerle halay çekti

Buca Belediyesi işçileri, 1 Mayıs’ı coşkuyla kutladı. Kutlamalar kapsamında, Buca Belediyesi’nde örgütlü Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) bünyesindeki Genel İş Sendikası’na bağlı yüzlerce belediye çalışanı ellerinde pankartlarla belediye binasına kadar yürüdü. Belediye binası önünde Başkan Erhan Kılıç, davul zurna eşliğinde işçilerle halay çekti. Başkan Kılıç, “Gece gündüz demeden daha yaşanır kent için çalışan işçilerimizle kol kola, 1 Mayıs’ı kutluyoruz” dedi.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber