İSO 500 listesinde 155. sıraya yükseldi

Norm Holding bünyesinde bulunan Norm Cıvata, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 500 Kuruluşu” sıralamasında 34 basamak birden yükselip 155. sırada yer aldı.

İSO 500 listesinde 155. sıraya yükseldi

Norm Holding bünyesinde bulunan Norm Cıvata, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 500 Kuruluşu” sıralamasında 34 basamak birden yükselip 155. sırada yer aldı. 2018’de 1 milyar 201 milyon lira üretimden satış rakamına ulaştıklarını belirten Norm Holding CEO’su Kamil Başaran, “Ar-Ge ve eğitim çalışmalarına verdiğimiz önem ve süreklilik arz eden yatırımlarımız ile ciddi başarılar elde ediyoruz. Dünyanın ve Türkiye’nin sayılı markalarından olan Ford, Volkswagen Group, AUDI, Porsche, Jaguar, LandRover, Fiat, Renault, Mercedes Benz Türk, Daimler Kamyon, MAN, Toyota, BMC, Türk Traktör, Volvo ve Scania, PSA vb. ve Amerika’nın önde gelen elektirikli araç üreticisinin tedarikçisi konumundayız. Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Polonya, İtalya, Brezilya, Meksika, Rusya ve Çin başta olmak üzere 50 ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Norm Holding, ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve Türkiye için önemli bir oyuncu olmaya devam edecek” diye konuştu.

Rus pilotlardan TEKNOFEST'te nefes kesen gösteriRus yapımı "Su-30" uçaklarından oluşan Rus Şövalyeleri Akrobasi Takımı'nın, Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde (TEKNOFEST İstanbul) gerçekleştirdiği gösteri uçuşu, katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.
19 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber