‘İzmir, bize güveniyor’

‘İzmir, bize güveniyor’

Kent merkezinde hayata geçirdiği nitelikli konut projeleriyle öne çıkan Mevaport, yüzde 15 indirim kampanyasıyla İzmirlileri konut sahibi yapıyor.

30 yılı aşan tecrübesiyle Gayrimenkul sektöründe hizmet veren Mevaport, Bornova bölgesinde konut almak isteyenlere hem kârlı bir yatırım hem de kaliteli bir yaşam sunuyor. Mevaport Genel Müdürü Zekeriya Hazırbulan, “Yapyığımız tüm projelerede, inşaat bitmeden satışların bitmesi, yatırımcıların bize olan güvenini gösteriyor” dedi. İzmir’de nitelikli konut ihtiyacının çok yoğun olduğunu belirten Hazırbulan, ulusal ve uluslararsı projelerle kentin büyük bir değişim yaşadığını ifade etti. Hazırbulan, “Mevaport olarak biz satışlarda İzmir halkına öncelik tanıyoruz. Yüzde 15 indirimle onları konut sahibi yapıyoruz” dedi.

120 ay vade

Son 4 yılda İzmir’e 300 Milyon liralık yaptıklarını belirten Mevaport Genel Müdürü Zekeriya Hazırbulan, önceliklerinin İzmir olduğunu söyledi. Takas kampanyası da sunan Mevaport’ta, araba ya da eski evini peşinat olarak veren alıcılar, istedikleri daireyi en avantajlı fiyata alabiliyor. Bu süreçte kira desteği de verilen alıcılara ayrıca 0,98 faiz oranı ve 120 ay vadeyle kredi imkanı da sunuluyor.

Çamdibi, Altındağ ve Yeşilova’da yapılan tüm projeler; nitelikli konutlar, ofisler ve yaşam alanlarıyla İzmir’e dinamizm katıyor.

ABD'li sanatçı Della Miles, Şeb-i Arus'da ilahi söylediABD'li dünyaca ünlü vokalist Della Miles, Konya'da düzenlenen Şeb-i Arus Mevlana'nın 746'ncı Vuslat Yıl Dönümü anma törenine konuk sanatçı olarak katılıp, ilahi söyledi.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber