İzmir Cup için geri sayım başladı

Altınordu’nun, Başkan Seyit Mehmet Özkan döneminde geleneksel olarak organize ettiği, bu yıl 22 ülkeden 48 kulübün 12 yaş takımlarının mücadele edeceği U12 İzmir Cup, 6-8 Nisan tarihlerinde düzenlenecek.

İzmir Cup için geri sayım başladı

Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde organize edilecek dev turnuvaya Manchester City, Sheffield Wednesday, Stevenage, İspanya’dan Athletic Bilbao, Rennes, Porto, Benfica, PSV, Twente, Anderlecht, Mechelen, Standart Liege, Sampdoria, Dinamo Zagreb, Steau Bükreş ve Krasnodar gibi dünya çapındaki kulüpler katılacak.

Genç kız yolda bulduğu 13 bin doları getirdi, kuyumcu sahibini bulduİstanbul Kartal’da yolda içinde 13 bin dolar olan bir zarf bulan genç kız, "Ben bunu yerde buldum sanırım sizin olabilir' diyerek kuyumcuya bıraktı. Paranın fotoğrafını çeken, sosyal medyada paylaşan kuyumcu, zarftaki dekonttan yola çıkarak sahibine ulaştı. Parayı sahibine veren Kuyumcu, " Bence parayı bulup getiren ve teslim eden kız benden daha gurur kaynağı. Alkışlanacak biri varsa bence o kız olmalı. Bu, bir zincirleme iyilik oldu." dedi.
15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber