İzmir’e ikinci mağaza

Bünyesinde Metro Market, Real, Media Markt ve Saturn’ü barındıran Metro Grup, 20’nci yaşını kutluyor.

Firma bu kapsamda yıl sonuna kadar 4-5 Metro Market daha açacak. Biri de İzmir’de hizmete sunulacak. Metro Grup Türkiye Temsilcisi Nurdan Tümbek Tekeoğlu, müjdeyi verdi ama yeri ve yatırım miktarı konusunda ayrıntılı açıklama yapmadı. Tekeoğlu, bu yılın en önemli çalışmalarından birinin de çocukların gelişimini engellemeyecek kırtasiye ürünlerinin satışı olduğunu söyledi. Tekeoğlu, “Mısır nişastasından üretilen kalemlerin yanı sıra silgi ve renkli boya için de çalışma yürütüyoruz” dedi. Tekeoğlu ayrıca, “İmkansız Periler” adlı kitabın satışından elde edilen gelirle kızların eğitimine katkı vermeyi sürdüreceklerini de bildirdi.

Aksaray'da trafik kazasıAksaray'da 3 gün sonra düğünü olacak oğlunun düğün davetiyesini dağıtmak için akrabalarına giden baba Mehmet Mustafa Çiftçinin (56) kullandığı otomobil, önce bir TIR'a ardından da hafif ticari araçla çarpıştı. Zincirleme kazada Mehmet Mustafa Çiftçi hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber