'İzmirlinin gönlüne tam giremedik'

'İzmirlinin gönlüne tam giremedik'

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli’yi ziyaret eden Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, birlik mesajı verdi, “Kendi insanımızla iyi olamıyorsak başkalarının ne oyunu, ne de gönlünü alırız” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti İzmir İl Başkanlığı’na atanan Kerem Ali Sürekli’yi ziyaret etti. Burada partililere birlik olunması mesajı veren Bakan Pakdemirli, “AK Parti üyeliği, hepimizin sürekli görevi. Önce kendi insanımıza sahip çıkmamız lazım. Kendi küslerimizle barışmamız lazım. Kendi insanımızla iyi olamıyorsak başkalarının ne oyunu ne de gönlünü alırız” dedi.

Seçimi değerlendirdi

31 Mart yerel seçimlerine yönelik değerlendirmelerde de bulunan Bakan Pakdemirli, şunları söyledi: “Sandıklara sahip çıkmanın önemi bir kez daha ortaya çıktı. Bir oy önemli diyoruz ya, bir oyun gerçekten önemli olduğunu gördük. Seçmen bize hem olumlu hem de olumsuz mesaj verdi. İzmir özelinde Nihat Zeybekci’nin adaylığı önemliydi. İzmir’e yönelik, geleceğe yönelik hayallerimiz vardı. Zeybekci’nin bunu gerçekleştireceğine son güne kadar inandım. Ama İzmir’de demek ki tam anlamıyla gönüllere giremedik.”

Ankara’ya gidip İzmir’i unutanlardan olmadığını dile getiren Bekir Pakdemirli, “Her zaman İzmir için elimi taşın altına koyuyorum. Seçildikten sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımızı aradım. Kendisine ‘Kamu yararına her türlü projeniz için yanınızdayım’ mesajı verdim. Gelecekte bizler ve çocuklarımız yaşayacaksa bugünden tezi yok çalışmamız lazım. İzmir’in sorunları çarpık yapılaşma, iş ve aş sorunu. Bizim AK Parti olarak çalışmamız lazım. Hiçbir zaman, zamana yayılan çalışmalar yapamadık. Biz son 3 ayda İzmirlinin gönlüne girmeye çalışıyoruz. Çalışmaları 5 yıla yayarsak İzmir’i alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Sürekli de, “Sayın Bakanımızla uzun yıllara dayanan dostluğumuz, yol yürümüşlüğümüz var. Onunla gurur duyuyorum. Ankara’daki temsilcimiz. Bu süreçte de İzmirimiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.
Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber