Geri Dön

Jordan, Denizli’yi internet’ten araştırmış

Merkezefendi Belediyesi Basket’in NBA patentli yeni transferi Jerome Jordan Özel Denipol Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçti.

Jordan, Denizli’yi internet’ten araştırmış

Merkezefendi Belediyesi Basket’in NBA patentli yeni transferi Jerome Jordan Özel Denipol Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçti. Basın mensuplarına açıklamalarda da bulunan deneyimli pivot, Türkiye ve Denizli hakkında internetten araştırmalar yaptığını ve sonrasında gelmeye karar verdiğini açıkladı. Sağlık kontrollerinin ardından açıklamalarda bulunan Jordan, “Denizli’ye geldiğim için mutluyum. Elimden geldiğince takıma katkı vermeye çalışacağım” dedi. Türkiye’de ve Denizli’de bir basketbol çevresinin olmadığını ifade eden Jordan, gelmeden önce Denizli’yi internetten araştırdığını ve olumlu görüşler elde ettiğini söyledi. Taraftarlara da mesaj gönderen deneyimli pivot, “Kazanabildiğimiz kadar maç kazanıp şampiyon olmak istiyoruz. Taraftarlar arkamızda dursunlar ve desteklerini esirgemesinler” ifadelerini kullandı. 

Dikkat... Büyük tehlike: Ayırt etmek için...Dönerlere ucuz yağ hilesi iddiasının ardından, dönercilerin kalan dönerleri, ertesi güne kullanması gündemde. Gıda Mühendisi Fuat Tekneci, "Hızlı satılan bir saatte ertesi günden kalan döneri harmanlayıp verirse vatandaş bunu kesinlikle ayırt edemez" diye konuştu.
13 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber