Kadınlar sordu, Sayarı yanıtladı

Berrin Pehlivan’ın işletmeciliğini yaptığı Port Alaçatı Otel, geleneksel hale getirmeyi amaçladığı ‘Astroloji Günleri’nin ilkini düzenledi.

Kadınlar sordu, Sayarı yanıtladı

Söyleşinin konukları astralog ve yazar Nuray Sayarı ile televizyon sunucusu Nur Viral oldu. Sayarı “Astrololoji aşk hayatını nasıl etkiler?” “Alın yazısı ve kader nedir?” “Olumsuz yönlerimizden nasıl arınırız?” gibi hayata dair soruları yanıtladı. Yaklaşık 100 kadının katıldığı söyleşiden sonra davetliler otelin havuzda serinledi, lezzetli yemeklerden tattı. Pehlivan, yaz-kış benzer etkinlikler yapacaklarını belirtti.

 

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber