Kale, 55. yaş gününü kutladı

Çanakkale’nin Çan İlçesi’nde kurulu ve bünyesinde Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kalekim ve Kale markalarını barındıran Kale Grubu’nun 55’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Çan’daki Kaleseramik Fabrikaları’nda düzenlenen “Seramik Bayramı” ile kutlanmaya devam ediyor.

Kale, 55. yaş gününü kutladı


130 çocuk sünnet ettirildi
Etkinliğin ilk gününde fabrikada çalışan işçilerle ilçede yaşayan ailelerin 130 çocuğu sünnet ettirildi. Daha sonra Fabrikalar Havuzbaşı Tesisleri’nde verilen iftar yemeğine çok sayıda milletvekili ve siyasetçi katıldı. Kale Grubu Kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur, Fabrikalar Havuzbaşı Tesisleri ve Çan İlçe merkezindeki Prestij Caddesi’nde toplam 10 bin kişiye iftar vereceklerini ifade etti.

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber