‘Kar Taneleri’ yüzme öğrenecek

Kuşadası’nın Romanya’daki kardeş şehri Sinaia’dan 15 lise öğrencisi ve 6 öğretmen ‘Kar Tanesi ile Deniz Yıldızı Buluşuyor’ projesi kapsamında Kuşadası’na geldi.

‘Kar Taneleri’ yüzme öğrenecek

Konuklar, proje koordinatörü Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi’nin öğrencileri ve öğretmenleriyle birlikte belediyeyi ziyaret etti. Özellikle yemekleri çok beğendiklerine dikkat çeken Sinaialı öğrenciler, denizle tanışma ve yüzme öğrenme şansı yakalayabildikleri için büyük bir memnuniyet duyduklarını belirtti. Ziyarette konuşan Başkan Vekili Funda Şenol, “Öğrenciler birbirlerinin kültürlerini yakından ve birebir görme, tecrübe etme şansı bulacak” dedi. Kış ve kayak turizmi ile tanınan Sinaia kentinden gelen öğrenciler Kuşadası’nda yüzme, ocak ayında Sinaia’ya gidecek olan Kuşadalı öğrenciler de kayak yapmayı öğrenecek.

Koyun için iddiaya girip Ercan Kurt'un öldüğünü anons ettiler!Bolu'nun Mengen ilçesinde lokanta işleten Ercan Kurt'un yanında çalışan garson, arkadaşıyla bir koyun için iddiaya girip, belediye hoparlöründen patronunun öldüğü yönünde anons yaptırdı. Öldüğüne dair anonsu duyunca soluğu belediyede alıp, sağ olduğu yönünde ikinci bir anons yaptıran Ercan Kurt, korkarak lokantaya gelen yakınlarına tek tek durumu açıklamak zorunda kaldı.
16 Kasım 2019 Magazin Bülteni16 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber