Karacasu’da girişimcilik toplantısı

Karacasu’da girişimcilik toplantısı

KOSGEB Aydın İl Müdürü Sadullah Dülger, Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal’ı makamında ziyaret etti. Dülger ile ilçede yapılacak Hibe, Kredi ve Teşfik Bilgilendirme Toplantısı’nı görüştüklerini belirten Başkan İnal, “İlçe sakinlerimizin girişimlerini hayata geçirmeleri adına büyük bir fırsat. 22 Kasım Cuma günü kültür merkezimizde düzenlenecek toplantıya tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Afyonkarahisar'daki yılkı atları doğal ortamında görüntülendiŞuhut’un Kumalar Dağı’nda bir anda ortaya çıkan yüzlerce yılkı atı doğa fotoğrafçısı Hakan Yılmaz tarafından görüntülendi. Yılmaz, “Gördüğüm manzara beni büyüledi, doğa tutkunları bu şehri mutlaka keşfetmeli” dedi.
HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber