Kazanmasını bilen Balıkesirspor

Bülent Buda: Övgüden önce, özellikle savunma göbeğindeki sıkıntıları vurgulayalım. Adana Demirspor o bölgeden çok pozisyon üretti, yararlanamadı.

Kazanmasını bilen Balıkesirspor

Bülent Buda: Övgüden önce, özellikle savunma göbeğindeki sıkıntıları vurgulayalım. Adana Demirspor o bölgeden çok pozisyon üretti, yararlanamadı. Dikkat lütfen. Burak, takım içinde giderek büyüyor. Değerli, yüksek bir kimliğe bürünüyor. Abdülkadir’in onca kulübe esaretinden sonra ve de daha önce az süre aldığı günlerdeki görünümü sevindirici. Giderek takıma daha çok şeyler katıyor. Eray ile İshak ikilisi müthiş verici. Şimdi diyeceğim şu ki, Balıkesir Play Off yörüngesine girdi, bir kere orada kalmak. Şimdi ulaşılan bu çizgiyi, haftaya Malatya karşısında sürdürmeleri, takımı daha da biçimlendirecek, özgüven, kalite tavan yapacaktır.

31 puanı var

Fatih Tanfer: Hedefe gitmek isteyen takımlar, kötü oynarken de maç kazanmayı bilmelidir. Balıkesir’in de Adana deplasmanında aldığı 3 puan böyleydi. Burak ve Abdülkadir golcü özelliklerini kullandılar ve eski takımlarına gol attılar. Balıkesir 31 puana ulaştı ve 6. sıraya yerleşti. Bu haftaki rakibi ise lider Malatyaspor. Balıkesir umudunu devam ettirmek istiyorsa, güçlü takım olarak kazanmak zorunda.

İsmail Özelçinler:Balıkesirspor, bundan önce oynadığı ve özellikle farklı kazandığı maçlarda ortaya koyduğu takım oyunu ve performansıyla da dikkat çekmişti. Ancak Adana Demirspor deplasmanında bir türlü istediği futbolu sahaya yansıtamadılar. Ama, artık bu aşamada önemli olan salt 3 puan.

Mehmet Demirtaş: 31 puanlı Bal Kes Play Off umudunu sürdürüyor. Ben Balıkesirspor’un oyununu, yardımlaşmasını rakibin hızını kesmelerini çok beğendim. Bu arada yönetimi ve teknik heyetide tebrik etmemiz gerek. Sezon başında 4 forvet gitti, süper stoper Oğuz ve Muhammet sezonu kapattı. Yerleri doldurulmadan gelinen bu nokta ve güzel futbol müthiş bir başarı.

Milliyet'te Gündem 6 Aralık 2019.
6 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber