Kefe’ye davetlisiniz

Kefe’ye davetlisiniz

Denizli’de turizm sektörünün daha da ilerlemesi ve kentin yayla turizminin merkezi olması amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yenilenen Kefe Yaylası, yeni sezona “merhaba” dedi. Serinhisar ilçesinin Yatağan Mahallesi’ndeki 1350 metre rakımda bulunan Kefe Yaylası sıcaktan bunalan ve yayla havası almak isteyen misafirlerini bekliyor. 171 bin metrekarelik alana kurulan tesisin içinde büfe, manav, çay bahçesi, spor alanı, oyun alanları, duş, Yörük çadırı ve kamp alanı bulunuyor. Kentin yayla turizminin merkez noktalarından biri olduğunu dile getiren Başkan Osman Zolan, “Yayla turizminin Batı Anadolu’da en önemli merkezlerindeniz. Misafirlerimizi eşsiz değerlerimizin keyfini yaşamaya davet ediyorum” dedi.

Buzdolabındaki yılan korkuttuMalatya'da, bir evin buzdolabına giren yılan, paniğe neden oldu. Yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak, doğaya salındı.
Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber