Geri Dön

Kemalpaşa’ya eğitim kompleksi

Kemalpaşa’ya eğitim kompleksi

Kemalpaşa Belediyesi, üniversite hayali kuran gençler için faaliyet kursları, çocuklar için kreşin bulunduğu bir eğitim kompleksi için düğmeye bastı. Kemalpaşa Pazaryeri’nin teras katına inşa edilecek, 7’den 77’ye hitap eden kompleksin, eylül ayına kadar yetiştirilmesi hedefleniyor. Eğitim merkezinde üniversite hayali kuran gençler için faaliyet kursları hizmet verecek.

Sosyal donatılar

20 sınıfın bulanacağı merkezde öğrenciler eğitim alacak. Sınıflar 24’er kişilik olacak. Anne ve babaların çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabileceği, bütün detayların düşünüldüğü kreşte ise, oyun sahası, dinlenme odaları ve mutfak bulunacak. 6 bin 500 metrekare alana inşa edilecek eğitim merkezi, spor ve kültürel aktivitelerin de yapılacak alanlarla donatıldı. Tesiste her şeyin düşünüldüğünü belirten Başkan Rıdvan Karakayalı, “Benim için çok önemli bir proje, ilçemizin değerine değer katacak” diye konuştu.

İstanbul'da TIR yangını! Trafik kilit...İstanbul'da mesai bitimine dakikalar kala TEM bağlantı yolunda yanan TIR trafikte aksamalara sebep oldu.
24 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte gündemde öne çıkan magazin gelişmeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber