Kenetleneceğiz

Kenetleneceğiz

Geçen hafta evinde son sıradaki Akhisarspor’a 1-0 yenilerek bitime 7 maç kala düşme hattından kurtulamayan Göztepe’de Başkan Vekili Talat Papatya “Elimizden geleni yapıp vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Spor Toto Süper Lig’de kötü gidişe dur diyemeyen ve son olarak Akhisarspor’a 1-0 yenilen Göztepe’de Başkan Vekili Talat Papatya gündeme dair açıklamalar yaptı. Karşılaşma sonunda büyük üzüntü yaşadıklarını ancak asla ümitsiz olmadıklarını belirten Papatya, “Önümüzde 7 maç ve 21 puan var. 2 maç kazananın Avrupa hayali kurduğu, 2 maç kaybedenin ise küme düşme tehlikesi yaşadığı farklı bir lig yaşıyoruz. Malzemecisinden futbolcusuna, yönetiminden taraftarına, teknik ekibine herkes bu puanların maksimumunu nasıl alırız diye kenetlenmeli ve birbirini desteklemelidir. Biz demiyor muyduk, ‘Vazgeçersen kaybedersin’ diye. O nedenle tüm camia kol kola gireceğiz ve vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

‘Güzel günler göreceğiz’

Süper Lig macerasına gelene kadar çok büyük emeklerin verildiğini dile getiren Papatya, “Gelecekte de hep birlikte çok güzel günler göreceğiz, buna inancım tam. Stadımızın ve Torbalı Altyapı Tesisleri’nin devreye girmesiyle bambaşka bir yapıya kavuşacağız. Bu nedenle gün hesap sorma ya da hatalı arama günü değildir. Akhisarspor maçı sonrası yaşanan gerginlik konusunda kol kırılır yen içinde kalır düşüncesiyle futbolcu ve taraftar kardeşlerimiz bir araya gelerek aralarındaki yanlış anlaşmaları gidermişler ve birbirlerine sarılarak helallik almışlardır. Konu kapanmıştır. Bunun üzerine bizim bir açıklama yapmamız doğru olmazdı. Her şey Göztepe için” dedi.

Tepeden yuvarlanan kaya parçası kafasına düştü!Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde, Halil Özcan (26), annesi Emine Özcan ile yürüyüş yaptığı sırada tepeden kopan kaya parçasının başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.
Dağ yüzeyindeki insan silueti dikkat çekiyorTokat’ın Almus ilçesinde bağlı Çevreli Beldesinde dağlık yüzeyindeki kayalık alanda fark edilen insan silueti görenlerin dikkatini çekiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber