Kervansaray’da antika sergisi...

Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, koleksiyonerler Öğül ve Meral Orhan’ın Klasik Otomobil ve Motosiklet ile Antika Soba sergilerine ev sahipliği yapıyor.

Kervansaray’da antika sergisi...

Tarihi Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, koleksiyonerler Öğül ve Meral Orhan’ın Klasik Otomobil ve Motosiklet ile Antika Soba sergilerine ev sahipliği yapıyor. Açılışta konuşan koleksiyoner Öğül Orhan, desteklerinden dolayı Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti, “Bu iş her şeyden önce büyük bir tutku gerektirir. Biz uzun yıllardır büyük bir merakla koleksiyonlarımızı oluşturuyoruz. Çok emek harcadık, fakat ortaya sergilenecek bir koleksiyon çıkarttığımızı düşünüyorum” dedi. Başkan Günel de, iyi bir koleksiyoner olmak için büyük emek ve mesai harcamak gerektiğini belirtti. Öğül ve Meral Orhan’ın bu işi çok iyi yaptıklarını kaydetti. Orhan çiftinin ‘Abtika Soba’ ile ‘Klasik Otomobil ve Motosiklet’ sergisi 10 Haziran’a kadar görülebilir.

Tüyler ürperten cinayet kamerada... Kız kardeşiyle arkadaşlık yapan şahsı böyle öldürdüKayseri'nin Melikgazi ilçesinde 1 kişinin bıçak darbeleriyle öldürüldüğü cinayet, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
17 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber