Kokunun nedeni araştırılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi eylül ayı birinci olağan meclis toplantısında konuşan Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, kent genelinde etkili olan kötü kokuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini, nedenin henüz belirlenemediğini söyledi.

Kokunun nedeni araştırılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi eylül ayı birinci olağan meclis toplantısında konuşan Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, kent genelinde etkili olan kötü kokuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini, nedenin henüz belirlenemediğini söyledi. AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ali Kökoğuz da, “Bu lağım kokusunun, kötü kokunun nedeni nedir? Vatandaş ‘Niçin, önlem alınamaz durumda’ diye soruyor. Bu konuyla ilgilenilmesini rica ediyoruz” dedi.

Açıklama olacak

Aydoğan, kent genelinde etkili olan kokunun tespiti için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile büyükşehir belediyesinin çalışmalarına devam ettiğini ifade etti, “Arıtmalarla ilgili bütün akımlar çalışıyor. Kokunun neden kaynaklandığının bulunması için çalışmalar devam ediyor. Kesin bir bilgiye ulaşıldığı zaman gerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevlileri gerek biz açıklayacağız. Bulunamadı, bulunacak” diye konuştu.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.
Karısını ezmeye çalıştıÇin'de bir adam, boşanma duruşmasından önce motoruyla karısını ezmeye çalıştı. Kadına çarpan saldırgan koca ardından bir otomobile çarptı. Kaza sonrası ayağa kalan adam ardından kadına palayla saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber