Kokunun nedeni araştırılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi eylül ayı birinci olağan meclis toplantısında konuşan Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, kent genelinde etkili olan kötü kokuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini, nedenin henüz belirlenemediğini söyledi.

Kokunun nedeni araştırılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi eylül ayı birinci olağan meclis toplantısında konuşan Başkan Vekili Sırrı Aydoğan, kent genelinde etkili olan kötü kokuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini, nedenin henüz belirlenemediğini söyledi. AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Ali Kökoğuz da, “Bu lağım kokusunun, kötü kokunun nedeni nedir? Vatandaş ‘Niçin, önlem alınamaz durumda’ diye soruyor. Bu konuyla ilgilenilmesini rica ediyoruz” dedi.

Açıklama olacak

Aydoğan, kent genelinde etkili olan kokunun tespiti için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile büyükşehir belediyesinin çalışmalarına devam ettiğini ifade etti, “Arıtmalarla ilgili bütün akımlar çalışıyor. Kokunun neden kaynaklandığının bulunması için çalışmalar devam ediyor. Kesin bir bilgiye ulaşıldığı zaman gerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevlileri gerek biz açıklayacağız. Bulunamadı, bulunacak” diye konuştu.

Üç dakikada 20 bin liralık akü çaldılar!İstanbul Arnavutköy’de oto sanayi sitesine giren hırsızlar otomobil aküsü satan bir iş yerinden hırsızlık yaptı. İş yerinin kepenklerini açan, kapı kilitlerini kıran, içerideki aküleri araçlarına yükleyen şüpheliler, üç dakikada 20 bin liralık hırsızlık yaptı. Çalan alarmı kıran şüphelilerin, hırsızlık anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Dağ yüzeyindeki insan silueti dikkat çekiyorTokat’ın Almus ilçesinde bağlı Çevreli Beldesinde dağlık yüzeyindeki kayalık alanda fark edilen insan silueti görenlerin dikkatini çekiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber