Konak-İZİKAD el ele verecek

Konak-İZİKAD el ele verecek

İzmir İş Kadınlar Derneği (İZİKAD), Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u ziyaret etti. Yerel yönetimlerle işbirliği yapmanın önemine değinen İZİKAD Başkanı Huriye Serter, Konak Belediyesi’yle proje üretmeye hazır olduklarını kaydetti. Çalışan kadının daha görünür olması gerektiğini belirten Serter, “İnsan haklarının herkese eşit uygulanması durumunda ekonomik başarıyı ve ilerlemeyi daha kolay sağlayabiliriz. Belediyelerin de desteğiyle bu konuyu gündemde tutmalıyız” dedi. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur da, İZİKAD’la işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi, “Sivil toplum örgütlerini destekleyeceğiz” vurgusunu yaptı.

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber