‘Körfez hizmete doyacak’

‘Körfez hizmete doyacak’

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Ayvalık’ta AK Partili ve MHP’liler ile buluştu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan’ın da katıldığı aday tanıtım toplantısında halkla buluşan Yılmaz, “Körfez, hizmete doyacak” dedi, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizden önce Büyükşehir olan iller büyükşehir yasasından faydalanarak çok daha hızlı geliştiler. Biz yeni büyükşehir olduk. Güç şimdi bizde. Edremit’in Kazdağları’nı, Ayvalık’ın Sarımsaklı’sını, Cunda’sını biz dünyaya anlatacağız.”

Turistler oraya akıyor... 31 milyon kişi ziyaret etti!Dünyanın en önemli kültür ve tarih miraslarından Ayasofya, 12 yılda 31 milyon ziyaretçiyi ağırlamasıyla birçok ülkenin nüfusunu geride bıraktı. Turizmin yeniden canlanmasıyla ağırladığı ziyaretçi sayısı yeniden artışa geçen ve yılın ilk yarısında 1.8 milyon kişiyi ağırlayan Ayasofya'yı bu yıl ziyaret edenlerin sayısının 3 milyonu geçmesi bekleniyor.
Bakan Akar açıklama! Şu ana kadar 30 ihlal yapıldıMilli Savunma Bakanı Akar, ABD ile varılan mutabakat kapsamında Resulayn’dan 125 aracın çıkış yaptığını açıkladı. Terör örgütü PKK/YPG tarafından 30 ihlal yapıldığını belirten Akar, kimyasal silah iddialarını “TSK envanterinde bir gram kimyasal silah yok” diyerek yalanladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber