Geri Dön

Kozbeyli’nin kızları voleybolda iddialı

Foça’ya bağlı Kozbeyli Köyü’nde kız öğrencilerden voleybol takımı kuruldu.

Kozbeyli’nin kızları voleybolda iddialı

Kozbeyli Köyü Kalkınma ve Gelişme Derneği’nin desteğiyle kurulan takımı eski bir voleybol oyuncusu olan İzmirli turizmci Öngör Yakar çalıştırıyor. Takımın formaları ve ayakkabılarını İzmirli işadamı Fadıl Sivri sağladı. Voleybol topları ve filesini de Konak Belediyesi hediye etti. Kızlar, KSK, Fenerbahçe veya Beşitaş’ta oynamak istediklerini söylediler.

Yan yatan bina, Bakan Kurum yanından geçtiği sırada sallandıElazığ'da depremle yıkılan Sürsürü mahallesindeki enkazda inceleme yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yan yatan binanın yanından geçerken binada sallantı oldu. Bakan Kurum ve beraberindekiler ile arama kurtarma çalışmalarını sürdüren ekipler binadan hızla uzaklaştı.
Kahraman itfaiyeci anlattı! Yüsra bebeğin kurtuluşunda yürek yakan 'baba' gerçeğiElazığ'daki depremde Mustafa Paşa Mahallesi'nde yıkılan binanın enkazından yükselen kadın sesi üzerine harekete geçen jandarma ekiplerinin çalışması sonucu 2,5 yaşındaki Yüsra 24 saat sonra kurtarıldı. Yüsra'yı kurtaran ekipte yer alan kahraman itfaiyeci Yüsra'nın babasının ailesine kalkan olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber