Kruvaziyer rüzgarı Karadeniz’de esecek

İstanbul Miletvekili Dr. İsmail Safi önderliğinde toplanacak konferansa, Arnavutluk, Rusya, Moldova, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan ve Ukrayna katılacak

Kruvaziyer rüzgarı Karadeniz’de esecek

Üçüncü Karadeniz Tanıtım Günleri 5-9 Nisan’da İzmir’de yapılacak. Tanıtım günlerinde ilk defa eş zamanlı olarak da düzenlenen konferanslarla da Karadeniz kruvaziyer turizmde masaya yatırılacak. Karadeniz Kruvaziyer Turizm Konferansı’nın açılış konuşmasını, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Delegasyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Dr. İsmail Safi yapacak. Karadeniz Kruvaziyer Turizm Konferanslarına üye ülkeler Arnavutluk, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Moldova, Romanya, Rusya Federasyonu, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan ve Ukrayna’nın katılacak.

Yeni cazibe imkanları
Yapılacak olan etkinliğin Karadeniz için yeni cazibe imkanları sunacağına inandığını belirten KEİPA Türk Delegasyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Dr. İsmail Safi, “Konferansa katılan tüm KEİPA delegasyonunun program çerçevesinde yapacakları sunumlarla ülkelerin kültür cazibelerini ve teknik alt yapılarını ortaya koymaları önem arz etmektedir. Konferans kapsamında yayınlanacak kitapta tüm Karadeniz ülkelerinin kapasitelerinin bir arada sunulması çok önemlidir” diye konuştu.

İzmir örnek alındı...

Milletvekili Dr. Safi, toplantıya ilişkin açıklamasında, “İzmir kentimiz “Kruvaziyer Turizmden” önemli bir pay almayı başaran bir kent olması nedeni ile İzmir’ de toplanacak konferansta bu tecrübenin KEİPA ülkeleri ve Karadeniz illerimizce paylaşılması hazırlık düzeylerinin en kısa sürede arttırılması sonucu doğuracaktır” dedi.


Balıkesir'de 4.6 büyüklüğünde depremBalıkesir 4,6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa’da da hissedildi.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber