Kültürlerarası bireyler yetişecek

Gaziemir’de 10 bini kapalı 40 bin metrekare alan üzerine kurulu İzmir Dokuz Eylül Koleji Gaziemir Kampüsü’nü törenle açtı.

Kültürlerarası bireyler yetişecek

Eğitim kurumu, anasınıfı, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen liseleriyle 2018-2019 eğitim öğretim hayatına merhaba dedi.

Üç dilde eğitim

Okul bahçesinde düzenlenen törene Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman, İzmir’in eğitim ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri ve veliler katıldı. Törende konuşan Kolej Genel Müdürü Erden Demir, “Öğrencilerimizin kendini bulmasına öncülük etmeyi ve geleceğin liderlerini yetiştirmeyi en önemli misyonumuz olarak kabul ediyoruz. Onların yalnızca tek okul boyutuyla sınırlı kalması yerine bütün yeteneklerini değerlendirebilecekleri bir ortam sağlamayı arzuluyoruz. Esas olan, herkesin insanca gelişimine olanak sağlamaktır. Türkçe, Fransızca ve İngilizce’nin yer alacağı eğitim programımız kültürlerarası bağ kuran 21. yüzyıl bireylerini yetiştirmememize yardımcı olacaktır” dedi. Yıllardır hayal ettiği okul projesini hayata geçirdiklerini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Özseçkin de, “Öğrencilerimiz bireysel ve toplumsal sorumluluklarının neler olduğunu da öğrenecek” diye konuştu.

Osmaniye iki şehit haberiyle yandıIrak’ın kuzeyinde devam eden ’Pençe-3’ harekatında, teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Üzeyir Aslan ile Piyade Sözleşmeli Er Oğuzhan Yılmaz’ın Osmaniye’deki baba ocaklarına ateş düştü.
MasterChef 4. Bölüm FragmanıMasterChef 4. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber