Kutlu yolculukta 18’inci yıl

Kutlu yolculukta 18’inci yıl

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan AK Parti’nin 18’inci kuruluş yıl dönümünü kutladı. 14 Ağustos 2001 gününün, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyleyen Başkan Zolan, “Çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 18. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun” dedi.

Akla hizmet geliyor

AK Parti denilince; yatırımlar, yenilikler ve icraatların akla geldiğini ifade eden Başkan Zolan, “illetimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. İstikrar ve güvenin adresi olan partimizin 18’inci kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Çekmeköyde kaza: aynı aile'den 5 kişi yaralandıİstanbul Çekmeköy Şile Yolu Ömerli Kavşağı'nda bariyerlere çarpan kapalı kasa panelvan ikisi çocuk beş kişi yaralandı. Çocukların durumlarının ağır olduğu öğrenildi.
'Cem Yılmaz-Defne Samyeli ayrıldı' iddiası!Komedyen Cem Yılmaz ile sunucu Defne Samyeli'nin ayrılık kararı aldığı ileri sürüldü. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia ile ilgili Cem Yılmaz'dan görüntülü yanıt geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber