Kuzey Ege, üç gün boyunca doldu taştı

Hafta sonu tatilinin ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne eklenmesiyle Kuzey Ege’deki tesisler, yoğun bir 3 gün geçirdi.

Kuzey Ege, üç gün boyunca doldu taştı

Hafta sonu tatilinin ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne eklenmesiyle Kuzey Ege’deki tesisler, yoğun bir 3 gün geçirdi. Hafta sonundan itibaren araç ve yaya yoğunluğunun oluştuğu körfezde sahiller, çay bahçeleri, kafeteryalar ve kordonda yoğun hareketlilik yaşandı. 30 binin üzerinde yatak kapasitesiyle iç turizmde önemli yer tutan Edremit Körfezi’nde, otellerin yanı sıra pansiyonlarda da doluluk yüzde 100’e ulaştı.

Dünya’nın en pahalı kiralık yatı Bodrum’daDünya’nın en pahalı kiralık yatı olarak bilinen ultra lüks motorlu yat “Moonlight 2” Bodrum’a demir attı. Yakıt almadan Atlantik okyanusunu geçen sayılı yatlardan olan “Moonlight 2'yi ” görenler ise dönüp bir daha bakıyor. Yatın kimin için geldiği ise ilçede merak konusu oldu.
Sivas Katmeri tescillendiSivas yöresine özgü lezzet taşıyan Sivas katmeri, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret alarak tescillendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber