Makamını mahalleye taşıdı

Makamını mahalleye taşıdı

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İzmir’de bir ilke imza atarak makamını mahallelere taşıdı. Muhtarlık binalarının yanına kurulan tentenin altına masasını koyan Başkan Gümrükçü, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılandı. Gümrükçü’nün ilk durağı Maltepe Mahallesi oldu. Başkan Gümrükçü, daha sonra her bir mahallede yaklaşık iki saat olmak üzere Evka 2, Aydınlıkevler ve Evka 6 mahallelerinde vatandaşı dinledi.

Talepleri yerinde dinledi

Mahallelerde dile getirilen konuların başında güvenlik kameraları, doğalgaz, spor alanları, çay bahçesi, yollara kasis, otobüs güzergahları, pazaryeri, sokak hayvanları, trafolar ve iş talepleri geldi. Her mahalleye eşit hizmet sloganıyla yola çıktıklarını kaydeden Başkan Gümrükçü, “Her mahallenin sorumluluğunu bir başkan yardımcımıza verdik. Öncelikli ve düşük maliyetliden başlamak üzere sorunlarımızı teker teker çözeceğiz” dedi.

Ağa 1 tonluk köpek balığı takıldı!Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Babakale açıklarında balıkçı ağlarına, 5 metre uzunluğunda ve 1 ton ağırlığında camgöz cinsi köpek balığı takıldı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber