Manzarası güzel ulaşımı da kolay

Gürtaş İnşaat/Gordion Group’un Bornova Altındağ’da yapımı devam eden Altın Orman projesi, doğayla iç içe konumuyla öne çıkıyor

Manzarası güzel ulaşımı da kolay

Gürtaş İnşaat/Gordion Group’un Uçan Yol projesinin yanında yaşama geçireceği Altın Orman projesi, ulaşım olanaklarına yakınlığı ve körfez manzarasıyla dikkat çekiyor. Altın Orman, Aralık 2019’da tamamlanacak. Gordion Group Yönetim Kurulu Başkanı Metin Başalma, daire başına 25 metrekare yeşil alanla ve kendine ait korusuyla Avrupa standartlarının üstünde bir peyzaj alanı tasarladıklarına dikkat çekti.

Metin Başalma, “38 bin metrekarelik toplam arsa alanımızda 15 bin metrekare doğal koruluk ve 11 bin metrekare peyzaj alanı ile sizlere yeşili, hâkim olduğu deniz manzarası ile de mavisi bol bir yaşam alanı sunmak istedik” diye konuştu. Daireleri 30 Ağustos 2020’de sahiplerine teslim edeceklerini de dile getiren Başalma, Altın Orman’da, 1+1, 2+1, 3+1 az sayıda 4+1 garden tip olmak üzere toplam bin 215 adet konut yer aldığını sözlerine ekledi.

Birinci derecede deprem bölgesinde yer alan İzmir’de inşaat yapmanın ayrı bir sorumluluk bilinci gerektirdiğine dikkat çeken Başalma, zemin iyileştirmesinde betonarme fore kazıklarının toplam boyunun 26 bin 500 metre olacağını belirtti.

Pendik'te iki otomobil çarpıştıİstanbul Pendik, TEM Bağlantı yolunda meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
15 Eylül 2019 Magazin Bülteni15 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber