MaviBahçe’de muhteşem gece

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası İzmir Artemis Film Festivali Ödül Töreni ünlüler geçidine sahne oldu.

MaviBahçe’de muhteşem gece

Gecede, Aile Arasında filminin oyuncuları ödülleri topladı. En İyi Senaryo Ödülü’nü Gülse Birsel, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Engin Günaydın, En İyi Kadın Oyuncu Demet Evgar, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü ise Ayta Sözeri aldı. Onur ödülleri ise Eşref Kolçak, Can Kolukısa, Yusuf Sezgin, Şemsi İnkaya ve Ertuğrul Karslıoğlu’na verildi. ‘Ayla’ filmi ekibi de birden fazla ödül kazandı. En İyi Film dalında Mustafa Uslu, En İyi Yönetmen dalında Can Ulkay, En İyi Kurgu dalında Mustafa Presheva, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Ali Atay, En İyi Müzik dalında ise Fahir Atakoğlu ödül almaya hak kazandılar. En İyi Sanat Yönetmeni Çağrı Aydın, En İyi Görüntü Yönetmeni Dalında ise Uğur İçbak aldı. En İyi Belgesel Ödülü Turan Kubulay’a, En iyi Kısa Film Ödülü Gökhan Kaya’ya, En iyi Kısa Animasyon Film Ödülü Batuhan Göksal’a, En İyi Uluslararası Kısa Film Ödülü Jung Won Hee’ye verildi. Filme Değer Katan Ustalar Ödülüne ise Ayten Uncuoğlu layık görüldü.

Kuşadası ve Didim'de turizm hareketliliğiEge Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden Kuşadası ve Didim ilçeleri sahillerinde yoğunluk oluştu.Termometrelerin 36 dereceyi gösterdiği Kuşadası ilçesinde yerli ve yabancı turistler, Kadınlar Denizi Sahili, Sevgi ve halk plajlarına akın etti.
Bu dondurmanın bir topu 100 Liraİstanbul Kadıköy'de koyun sütü ve Anzer balı ile yaptığı özel dondurmaya İran safranı ekleyen esnaf dondurmanın topunu 100 liraya, bir kilosunu ise 2 bin 500 liraya satıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber