MİLLİYET EGE CADDE

Belgin Hanım hep şık, “Misafir için alışverişe gidiyorum”, “Davete özel” giysi aldı, Moladan sonra antika gezisi, Ailece balık keyfi yaptı, “Nur Hanım güle güle kullanın”

MİLLİYET EGE CADDE

Belgin Hanım hep şık
İşadamı Bülent Egeli’nin eşi Belgin Egeli’yi arkadaşı ile birlikte bir dostunun davetine giderken görüntüledik. Her zamanki gibi Belgin Hanım’ın şıklığı dikkatlerden kaçmadı.

MİLLİYET EGE CADDE

“Misafir için alışverişe gidiyorum”
Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Toprak Alsancak’ta objektiflerimize yansıdı. Zeliha Hanım “Akşam arkadaşlarım eve misafirliğe gelecek. Alışverişe gidiyorum” dedi.

MİLLİYET EGE CADDE

“Davete özel” giysi aldı
İşadamı Halil Zeki Sungur’un zarif eşi Ayşe Sungur hafta sonu katılacağı bir davet için Alsancak’taki Vakko Mağazası’na alışverişe geldi. Ayşe Hanım alışveriş yaptıktan sonra Porsche jeepine binerek evinin yolunu tuttu.

MİLLİYET EGE CADDE

Moladan sonra antika gezisi
Tanınmış işadamlarından Alex Baltazzi, eşi Saadet Hanım ile Alaçatı sokaklarında yürüyüşe çıktı. Bir kafede çay molası veren çift daha sonra antika çarşısını gezdi.

MİLLİYET EGE CADDE

Ailece balık keyfi yaptı
Milletvekili Mehmet Ali Susam ailesiyle birlikte Çeşme Dalyan’da balık keyfi yaptı. Susam ve ailesi, yemeğin ardından aracına atlayarak Çeşme’deki yazlığının yolunu tuttu.

MİLLİYET EGE CADDE

“Nur Hanım güle güle kullanın”
Alsancak’ta rastladığımız işadamı Süleyman Eryüksel’in eşi Nur Eryüksel, GAP Mağazası’nda alışveriş yaptıktan sonra evine gittiğini belirtti.

Şili'de 'ulaşıma zam' protestosu, şiddet eylemine dönüştüÜlkede, özellikle başkent Santiago'da hayatı durma noktasına getiren gösterilerde 3 kişi hayatını kaybetti, 960 kişi tutuklandı. Şili ordusu, başkent Santiago için dün ilan edilen sokağa çıkma yasağının uzatıldığını duyurdu. Şili Devlet Başkanı Sebastian Pinera, 'Bütün yurttaşlarımızı bu zor zamanda birlik olmaya, ülkemizi ve büyük çabalarla inşa ettiklerimizi korumaya davet ediyorum. Şiddet olaylarına karışan bir grubun birlikte kurduğumuz onca şeye zarar vermesine izin veremeyiz' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber